Sitodruk łódź zawadzkie

Interesująca technika sitodruku

Jakie czynniki mogłyby skłonić konsumenta do wybrania techniki drukarskiej, którą jest sitodruk? A więc ten rodzaj druku charakteryzuje się dużą trwałością oraz trwałością na czynniki atmosferyczne. Zapewnia równolegle drukowanie na rozmaitych nawierzchniach. Czy będzie to papier, folia, drewno czy też tkanina wydruk pozostanie trwały. W związku z tym właśnie w tej interesującej dziedzinie drukarskiej, jaką jest i będzie sitodruk Łódź cieszy się gronem zadowolonych klientów. 
Oprócz wyszczególnionych powyżej plusów wydruku sitowego, wyodrębnić trzeba też, iż wybierając tę właśnie technikę druku skorzystać powinno się z farb nietypowych – brokatowych, fluorescencyjnych, połyskujących i metalicznych. Dzięki temu tworzą się unikatowe realizacje na życzenie użytkowników. Mogą oni oddać gotowe wzory albo skorzystać z tych, zaproponowanych przez drukarnię. Niejednokrotnie istnieje również możliwość zastrzeżenia scharakteryzowanego wzoru na wyłączność. Dostępne dla sitodruku tkaniny o różnej gramaturze obejmują różnorodne dzianiny, bawełnę, wiskozę a także poliester.
 Szczególnie ciekawo przedstawiają się t-shirty, bluzy dresowe, oraz torby materiałowe o gładkiej powierzchni drukowane przy użyciu omawianej techniki. Wyłącznie dla druku tego modelu otwarte są nadzwyczajne możliwości – druk trójwymiarowy, tak zwany puchnący lub żelowy. Doświadczeni drukarze pragną nadal się uczyć, odkrywać nowe metody i polerować te obecnie użytkowane. 
Proces drukowania sitowego włącza przygotowanie grafiki do wydruku, separację barw i przygotowanie do naświetlania, naświetlanie sit, wybór kolorów i docelowy druk. W finale usatysfakcjonowany odbiorca odbiera gotowe produkty.